logotype

 Aurelijus apie save: renginius ir vestuves vedu apie 15 metų. Esu pravedęs per 300 įvairiausių loterijų, vestuvių, gimtadienių, krikštynų ir kitų renginių visoje Lietuvoje. Karjeros pradžioje vasaros sezonų metu nuolat dirbau pajūrio restoranuose ir naktiniuose klubuose. Daug metu dirbau radijo stotyje Geras FM. Mano balsu įgarsinti beveik visi šios radijo stoties šaukiniai. Didesni renginiai: Vilniaus miesto sportininkų apdovanojimų ceremonija, SMS lenktynes Lietuvos mokyklose, „Viasat“ televizijos turas per Lietuvą, didžiųjų prekybos centrų Vilniuje: Akropolis, Ozas, Panorama teminiai pramoginiai renginiai, vestuvių paroda "Mūsų Vestuvės". Taip pat garsinu reklamas radijo stotyse M1 ir La Luna, TV reklamas didžiosiose Lietuvos televizijose. Laisvalaikiu groju gitara, kuriu dainas. Esu dainuojantis vedėjas, vakaro metu galiu atlikti nuo 5 iki 50 įvairių lietuviškų ar angliškų dainų. Turiu visą reikalingą aparatūrą, savo nuolatinius DJ-ėjus, galiu įgarsinti ir gyvo garso grupes. Renginių vedimas yra mano aistra ir mano gyvenimas. Mano tikslas kiekvieną renginį paversti švente jo dalyviams.

  

 

  

 

Apie Tomą: žmogus su išskirtine charizma, unikaliu humoro jausmu ir neišsenkančia energija. TV šokių projekto nugalėtojas,  intelektualas, TV projekto „Kas? Kur? Kada?“ dalyvis, daug metų veda „Protų mūšius“ ir turi savo sekėjų ratą, gurmanas, vynų žinovas.

 

 

Apie Liną: Aš esu Linas, žmogus su “cinkeliu”. Nuo mažų dienų jau negalėjau gyventi be scenos ir renginių, dalyvavau įvairiuose projektuose, o vėliau tapau renginių vedėjas. Sugebu pastebėti ko publika trokšta ir groti tinkamiausią muziką, toks ir esu RENGINIŲ VEDĖJAS - DJ. Aš bendrauju, šoku ir džiaugiuosi kartu su publika. Mano renginių patirtis beveik 10 metų, esu vedęs įvairiausių renginių: nuo gimtadienio ar įmonės vakarėlio iki miesto renginio ar sportinių žaidynių. Mano išskirtinumas: Energija, Pozityvumas, Improvizacija, Patirtis

 

 

Apie Valdą: puikus renginių vedėjas iš Kauno, turintis ištikimų užsakovų ratą. Daug metų veda įvairias laidas Kauno regioninėse televizijose bei radijo stotyse. Profesionalumas, raiški kalba, išskirtinis balso tembras, puiki laikysena ir be abejonės - visada jį lydinti šypsena!

 

   

Apie Aurimą: puikus renginių vedėjas, niekada nestokojantis geros nuotaikos ir optimizmo, "protų mūšių" ekspertas, laisvai veda renginius ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba. b0e

 

Apie Marijų: "Ieškai savo renginiui įdomaus, žaismingo, originalaus, patikimo ir improvizuojančio vedėjo? - Aš esu toks. Nori, kad tavo renginys būtų nepamirštamas, sklandus, energingas ir geriausias? - Aš jį tokiu paversiu. Nori, kad po renginio visi sakytų "vau koks renginys"? - Aš tuo pasirūpinsiu. Pagrindiniu renginių vedėju buvau nuo vaikystės, o neįkainojama patirtis - 8 m. Vedėju būnu įsimintinose įmonių šventėse/vakarėliuose, konferencijose ar seminaruose, superinėse vestuvėse ar gimtadieniuose, protinguose protų mūšiuose."

 

 

Apie Vytautą: Esu jaunas, entuziastingas, renginių, radijo laidų vedėjas ir DJ, turintis daugiau nei 6 metų patirtį. Esu visada gerą nuotaiką ir pozityvą spinduliuojantis žmogus, todėl darbo metu žmonėms save, atiduodu 111 %. Reikia pamatyti ir įsitikint !!! Mano devizas : “Paprastai, užtikrintai ir tikrai linksmai”.

 

 

Apie Vidutį : esu paprastas, bet nepaprastas. Nuoširdus ir šiltas. Linksmas ir užvedantis. Laisvas ir improvizuojantis. Daug matęs ir patyręs. Giliai jaučiantis. Vedu įvairaus pobūdžio renginius: vestuves, jubiliejus, įmonių renginius ir t.t. Taip pat esu profesionalus Dj grojantis naktiniuose klubuose ir renginiuose.

 Apie Stasį: esu profesionalus renginių vedėjas. 2002 metais pabaigiau Vilniaus konservatoriją, laisvalaikio pramogų organizavimo studijas. Besimokydamas jau dirbau tuo metu viename iš populiariausių Vilniaus naktinių klubų „Muzikinis angaras“ vakaro vedėju. Pats organizavau vakaro temas, pats ir vesdavau. Dirbau keliose renginių organizavimo įmonėse renginiu koordinatoriumi, tačiau visą tą laiką nepamiršdavau ir vedėjo darbo. Esu pravedęs apie 200 renginių: įmonių Kalėdiniai vakarėliai, vasaros išvykos į gamtą-komandų stiprinimo estafetės (teambuilding), parduotuvių atidarymai, naujų kolekcijų ir prekių pristatymai, įmonių jubiliejai, karaokė programos. Taip pat dirbu vestuvėse, esu pravedęs bene šimtą. Tai, kad esu komunikabilus ir turiu gerą humoro jausmą, apie tai kalbėti turbūt neverta, nes kiekvienas renginių vedantysis turi turėti šias savybes. Labai atsakingai žiūriu į savo darbą, sugebu rasti išeitį iš bet kurios situacijos renginio metu. Stengiuosi įgyvendinti visus užsakovo norus, nes labai vertinu jų pasitikėjimą mano jėgomis. Per visus savo renginio vedėjo darbo metus, neesu nuvylęs nei vieno kliento. Mano kredo: mano galimybės viršys Jūsų lūkesčius.

 justinas vedejas

 

 

Apie  Justiną: Linksmas, energingas ir žodžio kišenėje neieškantis renginių vedėjas Justinas. Jis myli savo darbą ir visada atiduoda save visais 200 procentų, todėl jo vedami renginiai viršija klientų lūkesčius su kaupu. Justinas yra vedęs įvairaus pobūdžio renginius, todėl visada gali pasiūlyti unikalių šventės idėjų, patarti renginio organizavimo klausimais ir rasti geriausius sprendimus, kad Jūsų šventė būtų tobula! Justino devizas – Švęsk linksmai!

 Apie  Donatą: muzikiniame realybės šou “Kelias į žvaigždes” Donatas Šimkus- Dūmas užėmė trečią vietą.Pats atlikėjas sako kad jis buvo vertas pirmosios. Ko jis vertas galima įstikinti jo soliniuose koncertuose. Lietuvoje Dūmas išgarsėjo kaip Comedy Pop atlikėjas. Jo žinomiausios dainos Dalia, Tau mažyte, Ding ding, Tu mylėjai pamylėjai, Mano meilei galas, Ja pa pa, Davai davai ir daugelis kitų. Beja pastaroji Dūmo daina “Davai davai” sulaukė didžiulio pripažinimo Turbūt ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti 400tūkstančių dainos peržiūromis internetinėje svetainėje “Youtube”. Dūmo stipriosios savybės mokėjimas bendrauti su publika, aktoriniai sugebėjimai, išskirtinio balso tembras, unikalumas, universalumas, paprastumas. Beja kaip Dūmas bendrauja su publika ir kaip ją užveda galėtų tikriausiai pavydėti visi Lietuvos atlikėjai. Charizmatiškasis atlikėjas visada sulaukia teigiamų atsiliepimų po koncertų nes moka visus pralinskminti bei sudominti. 2010 metais dalyvavo Minske vaikų eurovizijoje, kaip Talismanas Dūmas, šis personažas europoje sulaukė didžiulio dėmesio. Buvo sukūręs humoristinį personažą Mr Boomabastic , kuris linskmindavo sostinės klubo lankytojus.