logotype
1 atsiliepimas
 
Lina Ir Rimantas · 
Vilnius, Lithuania
 Aurelijau, tu nuostabus ne tik savo srities profas, bet ir labai fainas žmogutis. Teko sudalyvauti draugės vestuvėse liudininkais, kurias vedė Aurelijus, mes buvome sužavėti- tiek linksmybių, tiek geros nuotaikos, o svarbiausia nebuvo kada persivalgyt, ko pasekoje nepajudi ir akys merkiasi, nes Aurelijus nuobodžiauti neleido :) Jo dėka buvo nepakartojamas vakaras! Šių metų rugsėjį atšventėm savo vestuves, kai jas pradėjom planuoti, dėl muzikanto/vedėjo jokių abejonių, pamastymų ar ieškojimų nebuvo- abu vienu balsu pasakėm -Aurelijus. Mums pasisekė, mes JĮ gavom suplanuotai dienai. Mūsų vestuvės buvo nuostabios, kadangi manom jog vestuvių baliuko pagrindas yra vakaro muzika, linksmybės, vakaro užimtumo programa, tai mes, o ypač mūsų svečiiai buvo sužavėti ir po vestuvių draugai, o ypač mamytės aptarinėjo jauną, linksma vaikinuką Aurelijų. Beje- gavom iš Aurelijaus ir tai ko labai labai norėjom-jo padainuotų dainų, Ačiūūūūū. Kai tik pribresim didesniam baliukui, visada rinksimės Aurelijų!!!! Rekomenduojam kreiptis į Aurelijų, jei norit nepamirštamo vakarėlio. Aurelijau-taip ir toliau, tegu neišsenka tavo optimizmas, jėgos ir noras taip gerai dirbti. Dar karta ačiūūūūūūū!!!!!!

2 atsiliepimas
 
Irmukas Fainuoliukas · 
Toronto, Ontario
Aurelijau, esate nuostabus renginiu vedejas. musu svente tikrai praturtinote savo puikia nuotaika, optimizmu, mokejimu originaliai isreiksti idejas. taip pat patiko kad jus gyvai grojote gitara,tai dar labaiu suteikia daugiau emociju,dziugiu ir jaukiu akimirku. puikus jusu organizuotumas! sugebate dalyviu itraukti i ivairius zaidimus,taip pat i sokius,viskas kaip sakoma su saiku:) aciu jums labai,tikrai jus rekomenduosime draugams, pazistamies. malonu buvo bendrauti su nuostabiu vedeju!!!
 
3 atsiliepimas
 
Kertautė Kuosienė · 
Pardavimų ir rinkodaros vadovė dirba Media Ideas
Aurelijų atradau netikėtai. Tiesiog ieškojau ieškojau, jis paskambino ir mane pakerėjo jo balsas! Labai ramus, jaukus, malonaus tembro. Susitikome, pakalbėjome, o aš vis dar buvau pakerėta jo balso. Ir nebejalėjau atsispirti. Vestuves pradėjome planuoti kartu, su nemaža jo pagalba rengiant ir ruošiantis vakariniai daliai. Labai padėjo tai, kad jis visuomet duodavo įdomių minčių, idėjų ir atsiųsdavo begales įvairiausių pavyzdžių. 
Aišku per vestuves buvau be galo maloniai nustebinta jo rūpestingumu. Ir dar tuo, kad dovanojo mums ne vieną dainą, kas buvo visai netikėta ir be galo malonu. O jau svečiams kaip patiko!!! 
Su Aurelijumi buvo be galo paprasta ir malonu dirbti. O maloniausia tai, kad net pasibaigus vakarinei daliai, jis ir toliau liko linksminti svečius su dj ir nepaliko mūsų svečių likimui. Esu jam už tai be galo dėkinga. Mūsų vestuvės išties buvo nuostabios ir Aurelijaus dėka. Visuomet rinksiuosi tik jį ir kitiems rekomenduosiu. Pats geriausias ir dėmesingiausias vedėjas.

4 atsiliepimas
 
Asta Maigaite-Gedgaudiene · 
Vilnius, Lithuania
Renginių vedėją Aurelijų rekomendavo iš artimos aplinkos ir jau pirmojo susitikimo metu nusprendėme, kad tai yra tas profesionalus žmogus, kurio mums ir reikia šventei! Visiškai neapsirikome savo pasirinkimu ir gavome tikrai daugiau nei tikėjomės. Ramia sąžine ir asmenine patirtimi rekomanduoju Aurelijų, kaip profesionalų renginių atlikėją, kruopštų ir atsakingą šventės organizatorių, lankstų ir išradingą vedėją ir svarbiausią - kaip itin šiltą asmenybę! Sėkmės tolimesniuose projektuose ir mūsų keliai tikrai dar susitiks :)

 
Atsiliepimai iš versliukai.lt